«1234»

Felhasználó
12 éve
sziasztok
A barátom mondta hogy jó ez a klán.Szeretnék csatlakozni hozzátok ha bevesztek-e?És én a jó társaságot keresem :) .Remélem itt megtalálom. :)
Aktív vagyok 2-3 órákat vagyok fent, és minden nap 50-100 killet gyűjtök össze.

várom a választ

ÜDV: krisz250






Elit
12 éve
Hello! már BSG-vel beszéltem és mondta hogy itt jelentkezzek. 600 kill megvan :D
yc3T2cJ.png

Felhasználó
12 éve
promage gyűjtsél még!

Felhasználó
12 éve
hát ez nagyon jó indok :-D


] hát ez nagyon jó indok :-D

Legutóbb szerkesztve ziccer1 által.


Felhasználó
12 éve
Sziasztok!
Azért szeretnék ebbe a klánba jönni mert ugy gondolom elég ügyes vagyok, 4éve játszok volt több accuntom is, az elözö klánombol kiléptem mert nem volt jo, és szeretném ha felvennétek. Ha van több kérdésetek kérdezzetek

Felhasználó
12 éve
úgy emlékeszek hogy már voltál a ebbe a klánba

Felhasználó
12 éve
Tisztelt Megszentségeleníthetetlenek!

Engem Bánhegyi Kristófnak hívnak13 éves vagyok és Győrben élek. Minden nap aktív vagyok a Stickmanben. Nem szeretem ha szidják az édesanyámat! Német nyelvet tanulok már 6 éve. Szeretnék egy jó középiskolába menni tervezői szakra. Szeretek focis könyveket olvasni. Szabadidőmben általában vagy biciklizek a haverommal vagy focizok a haverjaimmal, olvasok, gépezzek, ps2-ök, tv-ek vagy épp csak pihenek.. Szeretem a tuning autókat rajzolni és szerkeszteni, tervezni. Mivel győri vagyok természetesen a győri ETO FC-nek szurkolok. Jó játékot!

Üdv:Kirsche

Felhasználó
12 éve
grat szép jelentkezés felvéve.

Felhasználó
12 éve
helló felvesztek?elég aktív vagyok a havi pontom mindig 500kill felett van.
A kedvenc fegyvereim :
összes :)
soha nem káromkodtam, és imádok STICKMANezni
én is szeretnék egy olyan top10-es klánban amelyben jó a társaság!!!!!!!!!!!!

Felhasználó
12 éve
wdfdw: szerintem eléggé gyenge jelentkezés ha heti 500kill meglesz jöhetsz!!!!!!!
«1234»